Aplikace Patch - It

Pro ty, kteří používají náplasti Patch-It poprvé, a pro celkovou péči o zdraví je nejefektivnější použití náplastí večer před spaním na chodidla. Náplasti Patch-It se mohou aplikovat i na jiné části těla, jako jsou klouby nebo ramena. Neaplikujte na citlivou pokožku nebo na otevřená zranění. Přerušte používání, pokud se objeví zčervenání pokožky, a v případě jakékoli nejistoty kontaktujte vašeho lékaře.

Aplikace Patch-It

  1. Začněte aplikací jedné náplasti na KAŽDÉ chodidlo večer, než jdete do postele; toto by mělo trvat minimálně po dobu prvních tří dnů a poté podle potřeby na reflexní body jednotlivých orgánů.
  2. Aplikujte Patch-It na střední část chodidel.
  3. Ponechte si náplasti po dobu spánku; váš noční odpočinek by měl trvat cca 7–8 hodin.K dosažení nejlepších výsledků jednoduše otevřete sáček s náplastmi Patch-It a aplikujte náplast na střední část chodidla předtím, než půjdete do postele. Detoxikační náplast Patch-It bude přes noc stimulovat vaše reflexní body a bude z vašeho těla vytahovat nečistoty. Ráno pocítíte rozdíl. Patch-It je účinná bez ohledu na to, zda je po použití suchá nebo mokrá. K maximálnímu využití účinků náplasti Patch-It a jejích přínosů si ji nechte alespoň 7–8 hodin po dobu spánku.
    Pokud chcete použít náplast Patch-It během dne, aplikujte ji na dlaň nebo jinou část těla, kde máte unavené svaly. Napněte náplast, když ji aplikujete, abyste zajistili co nejlepší přilnutí k pokožce. Po použití se detoxikační náplast Patch-It zbarví do tmavohněda a bude mít lepkavou konzistenci.

 

Circulation Patch-It obsahuje mentol, který je známý svým přínosem pro zdravou cirkulaci a je ideální pro unavená, bolestivá a těžká chodidla a nohy.  Circulation Patch-It používá

TEL.: +420 604 222 592 | info@relaxnaplast.cz                   www.detoxikacninaplasti-patchit.cz